Borrelia Test

sada na testování klíšťat

Pro mladé a dospělé kočky.
Zvláště vhodné pro dlouhosrstá plemena a kočky s citlivou kůží.

Pro dospělé psy s normální aktivitou. Vhodné i pro citlivé psy. Losos jako jediný zdroj živočišného proteinu.

Odběr bulletinu
RSS

Novinky

Skladník / Skladnice - 9. října 2015
Firma Plaček s.r.o. – velkoobchodní společnost zabývající se chovatelskými potřebami hledá do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Skladník / Skladnice
Podrobnosti
Alpha Spirit CZ - 7. srpna 2015
Představujeme vám nové snacky pro psy a kočky vyrobené z přírodních surovin – 85% čerstvých ryb & masa, 15% luštěnin a klíčků, bez obilovin = bez lepku a bez masové moučky.
Podrobnosti
Play Strong Dog Fantasy - 7. srpna 2015
Vyzkoušejte ultra odolné hračky pro psy s doživotní zárukou! Jsou vyrobeny ze speciální ultra odolné SEBS gumy, která plave. Tyto hračky zajistí vašemu psovi hodiny zábavného kousání.
Podrobnosti
Rasco buvolí rohy - 1. června 2015
Přírodní pochoutka z vodního buvola pro vašeho psa!
Podrobnosti
Představujeme vám jedinečné žvýkací pochoutky 8in1 DELIGHTS Twisted Sticks pro psy.
Podrobnosti
Společnost Beaphar Eastern Europe, s.r.o. /dále pouze BEE/ nabízí stáž „v oblasti realizace on-line projektů“
Podrobnosti
Přijďte se podívat na jediný oborový veletrh v Čechách zaměřený na chov domácích mazlíčků, který je orientovaný především na psy, kočky, exotické ptactvo, terarijní zvířata, drobné savce a akvaristiku.
Podrobnosti
Zahradní jezírko – JARO - 23. února 2015
Péče o vodu a rostliny, stejně jako vhodné krmení ryb, vyžaduje na jaře speciální přístup a přípravky. Během zimy se v jezírku hromadí živiny, jako například fosfáty a nitráty, které způsobují rychlý růst řas na jaře. Chcete-li se zbavit nechtěných hostů, použijte Tetra Pond PhosphateMinus , která snižuje živiny řas přirozeným způsobem a inhibuje jejich růst.
Podrobnosti
Flexi Glam - 23. února 2015
S luxusním vodítkem z limitované edice Flexi Glam zazáříte při každém venčení. Připravte se na obdivné pohledy kolemjdoucích!
Podrobnosti
Představujeme čtyři druhy poloměkkých odměn ve tvaru kolečka nebo kytičky.
Podrobnosti
Interaktivní dřevěná hračka Dog Fantasy trénuje a zlepšuje duševní kondici a myšlení vašeho psa. Pamlsky jsou schovány pod dřevěnými kloboučky, které pes může posunovat čenichem nebo tlapkami.
Podrobnosti
Pes je od přírody masožravec s krátkým trávicím traktem a tyto konzervy odpovídají jeho skutečným potřebám – jsou bohaté na kousky šťavnatého masa a vnitřnosti. Kompletní krmivo pro psy.
Podrobnosti
Seniorská dieta - 19. února 2015
Prodlužování psího života je jistě obecně známím faktem. Průměrný věk psů, se během posledních 10 let prodloužil o 25% a plných 8% psí populace je starší 15 let. Na tomto trendu má dozajista svůj podíl rozvoj a technické možnosti veterinární medicíny, jakož i přístup majitelů. Nezpochybnitelný vliv výživy prokazují taktéž mnohé studie.
Podrobnosti
Kožní potíže a sklon k problémům s kůží a srstí, patří mezi nejčastější důvody vedoucí k návštěvě veterináře nebo ke změně diety. Citliví jedinci trpí často výraznou svědivostí, zvýšeným línáním, suchou a šupinatou srtstí.
Podrobnosti
Od října 2014 lídr v akvaristice, firma Tetra rozšířila nabídku svých akvarijních filtračních náplní uvedením nového výrobku Tetra BalanceBalls, který přesouvá filtrační technologie na zcela novou úroveň.
Podrobnosti
LUXUSNÍ KOLEKCE PELECHŮ - 6. listopadu 2014
PRO PSY A KOČKY
Podrobnosti
Nová řada INTERAKTIVNÍCH JUTOVÝCH A BAVLNĚNÝCH hraček pro psy, KTERÁ HRAVOU FORMOU PODPORUJE DENTÁLNÍ HYGIENU.
Podrobnosti
GOODˢ CERAMICS a PLASTICS - 23. září 2014
Nová řada elegantních plastových a keramických misek pro psy, kočky a hlodavce vytvořená podle nejnovějších trendů.
Podrobnosti
Přinášíme vám třídílný seriál o tom, na co si dát pozor při výběru kotěte, co všechno by měla obsahovat kotěcí výbavička a čím se řídit při výběru vhodné stravy.
Podrobnosti
Přinášíme vám třídílný seriál o tom, na co si dát pozor při výběru kotěte, co všechno by měla obsahovat kotěcí výbavička a čím se řídit při výběru vhodné stravy.
Podrobnosti


Maximální
vícestupňová
filtrace.


Novinkové
vyvážené krmivo


Kompletní
sortiment
náhradních dílů