Close
Поиск
Filters

Nápoj pro zdravější život

10 февраля 2014 г.

Po úspěchu lidských prebiotických nápojů, Viyo přináší první prebiotický nápoj pro psy, který pomáhá posilovat jejich přirozený obranný systém, a chrání tak jejich zdraví. Jinými slovy, VIYO pomáhá udržovat Vašeho domácího miláčka ve skvělé kondici.

 Viyo pro psy        Viyo pro kočky

Nová unikátní FOSim+ formula ® zajišťuje, že přirozená obranyschopnost Vašeho psa je účinně zachována a posilována každý den. Aktivní prebiotické frukto- oligosacharidy (FOS) a inulin jsou efektivně využity tam, kde jsou nejvíce zapotřebí, tedy ve střevech. Tekutá forma, na rozdíl od prášku nebo tablet, zajišťuje rychlejší a účinnější vstřebávání přímo ve střevech. Aktivní prebiotické složky kvasí přímo ve střevech, což posiluje růst užitečných bakterií, a naopak potlačuje potencionálně škodlivé bakterie. Viyo zvyšuje počet užitečných bakterií a tím posiluje přirozenou obranyschopnost.

Za efektivní je považován průměrný příjem 0,1 g frukto- oligosacharidů a inulinu za den. Toto množství je obsaženo v jedné denní dávce 30 ml Viyo nápoje. Viyo lze kombinovat s jakýmkoliv krmivem, aniž by byl narušen poměr živin v běžné denní krmné dávce. Navíc Viyo nápoj má velmi nízký obsah kalorií, a proto nemusíte mít obavy, že Váš zvířecí miláček přibere na váze.

Viyo nápoj pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost!

Zdroj - www.viyo.com

Оставьте ваш комментарий