od roku 1986

Naším cílem je přinášet lásku, zábavu a štěstí majitelům domácích mazlíčků a jejich milovaným zvířatům
Dušan Plaček

Jsme rodinná firma zabývající se péčí o domácí mazlíčky, kterou založila rodina Dušana Plačka.

Jsme inovativní maloobchod a velkoobchod poskytující vysoce kvalitní zákaznický servis a rozsáhlé portfolio vlastních i globálních značek pro psy, kočky, malé savce, ryby, ptáky, plazy a koně.
Naším závazkem je sledovat nové trendy, vylepšovat obchod s péčí o domácími mazlíčky a podporovat vysokou úroveň péče o domácí mazlíčky v domácnostech.

O SKUPINĚ PLAČEK

30
Více než 30 let v podnikání.
20
Distribuce do více než 20 zemí.
200
Náš roční obrat je více než 200 milionů eur.
300
V roce 2021 provozujeme 300 obchodů se zvířaty v České republice, Lotyšsku, Polsku, na Slovensku a v Rumunsku.
2000
Pro naše společnosti pracuje více než 2 000 zaměstnanců.

NAŠE POSLÁNÍ A HODNOTY

Jsme inovativní maloobchod a velkoobchod v oboru péče o domácí mazlíčky.

Naším cílem je přinášet majitelům zvířat a jejich milovaným zvířatům lásku, radost a štěstí.

Naším závazkem je sledovat nové trendy, vylepšovat obchod s péčí o domácí mazlíčky a podporovat vysokou úroveň péče o domácí mazlíčky prostřednictvím prodeje špičkových produktů a služeb skrze kontrolovaný omnichannel a naše vlastní značky.

Náš obchodní model - omnichannel

Nejchytřejší koncept na trhu!

Maloobchod a e-shopTvoří ho rozsáhlá síť více než 270 obchodů se zvířaty a řetězců chovatelských potřeb s e-shopem. Super Zoo v České republice, na Slovensku a v Rumunsku, Dino zoo v Lotyšsku, Kakadu v Polsku a Zoo market, náš nový obchod pro domácí mazlíčky v České republice.
VelkoobchodVelkoobchodní kanál distribuuje produkty pro domácí mazlíčky více než 1 000 zákazníkům, včetně maloobchodních prodejen, obchodů se zvířaty, veterinářů a e-shopů. Naše distribuční centrum pořádá každoročně zákaznické dny, které navštěvuje mnoho našich zákazníků. Více než na získávání objednávek se zaměřuje na networking.
ExportSkupina Plaček se rychle rozšiřuje, a proto vždy hledáme strategické partnery nebo společné podniky v zahraničí pro výhradní distribuci našich značek, včetně REPTI PLANET, ONTARIO, PROSPERA, RASCO PREMIUM, NATURE LAND a dalších. Současně také hledáme maloobchodní partnery, kteří mají zájem o rozšíření našeho konceptu Super Zoo v jejich vlastní zemi. Pokud kliknete na následující odkaz, můžete zhlédnout video o jednom z našich obchodů Super Zoo v České republice. Pro další informace prosím kontaktujte klaus.reimueller@placek.cz
Kontaktujte nás

NAŠE ZNAČKOVÉ OBCHODY

Naše značkové obchody nabízejí vybraná domácí zvířata od drobných savců, ptáků až po plazy.

Majitelům domácích mazlíčků poskytujeme vše, co potřebují k péči o své domácí mazlíčky, jako je krmivo pro zvířata, pamlsky, hračky, podestýlka, stelivo, kosmetika a oblečení.

V reakci na nejnovější trendy v péči o domácí mazlíčky poskytujeme našim zákazníkům odborné konzultace a školení, veterinářskou službu, rodinné akce a péči o jejich mazlíčky ve vybraných obchodech.

placek